Eventy

Ogromne odrestaurowane przestrzenie, wyborna kuchnia i wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów - to właśnie zapewniamy Gościom Pałacu Czeczotka, którzy organizują u nas ważne dla siebie wydarzenia.

Kameralne spotkanie, wielki bal, eleganckie przyjęcie weselne, biznesowe rozmowy lub konferencja a nawet festiwal- w naszych progach każde wydarzenie zyska odpowiednią rangę oraz oprawę. A wszystko to w samym sercu Krakowa, z niepowtarzalnym widokiem za najwiekszymi oknami w Rynku Głównym.

Na Państwa życzenie przygotujemy specjalne menu, podamy najbardziej wyszukane trunki, zapewnimy zaplecze techniczne i realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Conrad Festiwal 21-27.10.2019

W dniach od 21 do 27 października mamy przyjemnosć gościć Conrad Festiwal. Pałac Czeczotka po raz kolejny jest partnerem największego wydarzenia literackiego w Polsce. Podczas festiwalu nie zabraknie debat, pokazów filmowych, warsztatów, wystaw czy koncertów. Przez tydzień Kraków stanie się literacką stolicą Polski! Pojawią się również znakomici Goście. Specjalnie na festiwal do Krakowa przyjedzie między innymi Almudena Grandes z Hiszpanii, nigeryjska pisarka Chimamanda Ngozi Adichie czy Rosjanin Dmitrij Bukow. Serdecznie zapraszamy!

Samo miejsce, w którym odbywa się festiwal jest równie szczególne. Bartosz Paprocki tłumacząc na język polski pierwszą powieść erotyczną zadedykował ją Erazmowi Czeczotka, burmistrzowi Krakowa w XVI wieku, który zamieszkiwał kamienicę na rogu św. Anny i Wiślnej - obecny Pałac Czeczotka. 

WESOŁYCH ŚWIĄT
WIELKIEJ NOCY!