Oferta

O Menu w trakcie Państwa przyjęcia zadbają szefowie kuchni restauracji Hawełka, najstarszej, nieprzerwanie działającej restauracji na Rynku Głównym w Krakowie. Wyjątkowość potraw przygotowywanych z produktów o najwyższej jakości, nowatorskie podejście i staropolskie receptury – to wszystko  od wielu dziesięcioleci doceniają klienci oraz goście obsługiwanych przez restaurację wydarzeń. Mając na uwadze preferencje klientów jesteśmy w stanie dostosować menu do indywidualnych potrzeb i wymagań (dieta wegetariańska, wegańska, bezglutenowa i inne).

Na Państwa życzenie zapewnimy zaplecze techniczne i realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów. A wszystko to w samym sercu Krakowa, z niepowtarzalnym widokiem na Rynek Główny.

Każde z organizowanych przez nas wydarzeń znajduje się pod kompleksową opieką specjalisty, który jest do Państwa dyspozycji od momentu pierwszych konsultacji aż do zakończenia imprezy.

Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny nagłośnienia, oświetlenia, oprawy muzycznej, relacji fotograficznej oraz nagrań wideo, florystyki oraz występów artystycznych zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki której mogą być Państwo spokojni o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami! 

WESOŁYCH ŚWIĄT
WIELKIEJ NOCY!