Eventy

Z POWODU REMONTU SALE BANKIETOWE CZASOWO NIEDOSTĘPNE

Ogromne odrestaurowane przestrzenie, wyborna kuchnia i wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów – to właśnie zapewniamy Gościom Pałacu Czeczotka, którzy organizują u nas ważne dla siebie wydarzenia.

Kameralne spotkanie, wielki bal, eleganckie przyjęcie weselne, biznesowe rozmowy lub konferencja a nawet festiwal- w naszych progach każde wydarzenie zyska odpowiednią rangę oraz oprawę. A wszystko to w samym sercu Krakowa, z niepowtarzalnym widokiem za najwiekszymi oknami w Rynku Głównym.

Na Państwa życzenie przygotujemy specjalne menu, podamy najbardziej wyszukane trunki, zapewnimy zaplecze techniczne i realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Oferta

O Menu w trakcie Państwa przyjęcia zadbają szefowie kuchni restauracji Hawełka, najstarszej, nieprzerwanie działającej restauracji na Rynku Głównym w Krakowie. Wyjątkowość potraw przygotowywanych z produktów o najwyższej jakości, nowatorskie podejście i staropolskie receptury – to wszystko  od wielu dziesięcioleci doceniają klienci oraz goście obsługiwanych przez restaurację wydarzeń. Mając na uwadze preferencje klientów jesteśmy w stanie dostosować menu do indywidualnych potrzeb i wymagań (dieta wegetariańska, wegańska, bezglutenowa i inne).

Na Państwa życzenie zapewnimy zaplecze techniczne i realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów. A wszystko to w samym sercu Krakowa, z niepowtarzalnym widokiem na Rynek Główny.

Każde z organizowanych przez nas wydarzeń znajduje się pod kompleksową opieką specjalisty, który jest do Państwa dyspozycji od momentu pierwszych konsultacji aż do zakończenia imprezy.

Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny nagłośnienia, oświetlenia, oprawy muzycznej, relacji fotograficznej oraz nagrań wideo, florystyki oraz występów artystycznych zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki której mogą być Państwo spokojni o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami!